
SSD-накопичувач SK hynix SC311 512GB / 2.5" SATAIII 3D TLC NAND Б/В
2 450 ₴
- Готово до відправки
- +380 (95) 531-82-90
- +380 (96) 018-80-64
- +380 (91) 615-91-69
Б/В SK hynix SC311 512GB — це надійний внутрішній твердотільний накопичувач (SSD) клієнтського класу. Він розроблений як для первинної комплектації ноутбуків та ПК (OEM-сегмент), так і для модернізації систем зі старими жорсткими дисками (HDD)
Обсяг/Об'єм 512gb
Швидкість читання до 560 Mb/s
Швидкість запису до 530 Mb/s
Форм-фактор 2.5
Інтерфейс підключення SATA 3.0
Тип пам"яті 3D TLC NAND
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SK hynix |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Пропускна здатність | 6000 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Швидкість зчитування | 560 Мб/сек |
| Швидкість запису | 530 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга | 5 В |
- Ціна: 2 450 ₴
