
SSD диск KingSpec M.2 SSD 512Gb 6G SATAIII M.2 2280 (VT20231102554) ССД накопичувач Б/В
2 700 ₴
- В наявності 1 од.
- +380 (95) 531-82-90
- +380 (96) 018-80-64
- +380 (91) 615-91-69
KingSpec 512GB M.2 2280 – це високопродуктивний та надійний твердотільний накопичувач, який забезпечує швидку роботу системи та зберігання даних. Завдяки форм-фактору M.2 2280 він ідеально підходить для ноутбуків, ультрабуків та компактних ПК.
Обсяг/Об'єм 512gb
Швидкість читання до 560 Mb/s
Швидкість запису до 510 Mb/s
Форм-фактор М.2 2280
Інтерфейс підключення SATA III
Тип пам"яті 3D TLC NAND
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KingSpec |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 560 Мб/сек |
| Швидкість запису | 510 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 1.5 мм |
- Ціна: 2 700 ₴



