
SSD-накопичувач SanDisk x300s 512GB / 2.5" SATAIII SLC/TLC Б/В
2 250 ₴
- Готово до відправки
- +380 (95) 531-82-90
- +380 (96) 018-80-64
- +380 (91) 615-91-69
Б/В Твердотільні SSD-накопичувачі від компанії SanDisk — це високопродуктивні рішення, що споживають мало енергії, для зберігання даних, орієнтовані на споживачів, OEM-виробників і корпоративних клієнтів. Твердотільні накопичувачі набагато перевищують показники традиційних жорстких дисків, а також здатні підвищити продуктивність споживчих і корпоративних застосунків. SSD-диски також виділяють менше тепла, і створюють у такий спосіб набагато менше навантаження на систему.
Представлена тут модель твердотільного SSD-накопичувача серії X300s обсягом 512 ГБ — це високопродуктивний пристрій, користуватися яким — одне задоволення!
Обсяг/Об'єм 512gb
Швидкість читання до 525 Mb/s
Швидкість запису до 470 Mb/s
Форм-фактор 2.5
Інтерфейс підключення SATA 3.0
Тип пам"яті SATAIII SLC/TLC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Пропускна здатність | 6000 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Швидкість зчитування | 525 Мб/сек |
| Швидкість запису | 470 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга | 5 В |
- Ціна: 2 250 ₴

