
SSD-накопичувач Micron M600 512GB / 2.5" SATAIII MLC Б/В
2 350 ₴
- Готово до відправки
- +380 (95) 531-82-90
- +380 (96) 018-80-64
- +380 (91) 615-91-69
Б/В Micron M600 — надзвичайно ефективний твердотільний накопичувач, здатний забезпечити швидкості 560 / 510 МБ/с з послідовним читанням і записуванням. З низьким споживанням, малою вагою й високою міцністю він має високошвидкісну MLC NAND, передову технологію контролера, оптимізований NAND керування і SATA 6 Гбіт/с.
Твердотільний накопичувач забезпечує безліч переваг, як порівняти з традиційними жорсткими дисками:
- Знижена витрата електроенергії
- Менше тепла
- Безшумність
- Підвищена мобільність, легкість
- Нема рухомих частин
- Міцна та надійна робота навіть за найскладніших умов
Продуктивність M600 затьмарює будь-який жорсткий диск і перетворюється на чудові переваги в тому, що стосується часу завантаження, виконання застосунків, ігрових вражень і загальної швидкості реакції системи.
Обсяг/Об'єм 512gb
Швидкість читання до 560 Mb/s
Швидкість запису до 510 Mb/s
Форм-фактор 2.5
Інтерфейс підключення SATA 3.0
Тип пам"яті MLC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micron |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Пропускна здатність | 6000 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Швидкість зчитування | 560 Мб/сек |
| Швидкість запису | 510 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга | 5 В |
- Ціна: 2 350 ₴
