
SSD Kingston 350DE 128GB M.2 Sata III RBU-SNS8350DES3/128GP 2280 ССД накопичувач 3D NAND (TLC) Б/В
775 ₴
- В наявності
- +380 (95) 531-82-90
- +380 (96) 018-80-64
- +380 (91) 615-91-69
SSD (твердотільний накопичувач) об'ємом 128ГБ форм-фактору M.2-2280 виробництва Kingston. Здоров'я від 80%
Надійний та якісний SSD, що дозволяє із мінімальними витратами підвищити продуктивність домашнього або офісного ноутбука чи ПК та використовувати всі можливості сучасних програм та додатків.
Обсяг/Об'єм 128gb
Швидкість читання 500 Mb/s
Швидкість запису 320 Mb/s
Форм-фактор M.2 2280
Інтерфейс підключення SATA III
Тип пам"яті 3D NAND (TLC)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 500 Мб/сек |
| Швидкість запису | 320 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 1.5 мм |
- Ціна: 775 ₴
