
SSD Foresee 128GB M.2 SATA P/N: FSGLMMC-128GH (P900F128GH) ССД накопичувач 3D TLC NAND
760 ₴
- В наявності
- +380 (95) 531-82-90
- +380 (96) 018-80-64
- +380 (91) 615-91-69
Завдяки високій швидкодії та надійності твердотільних накопичувачів Foresee P900F128GH повсякденні завдання на ноутбуках та настільних ПК виконуються значно швидше. Твердотільні накопичувачі Foresee P900F128GH – одні з найбільш економних накопичувачів у галузі. Завдяки низькому споживанню енергії ноутбук зможе пропрацювати довше.
Обсяг/Об'єм 128gb
Швидкість читання до 530 Mb/s
Швидкість запису до 440 Mb/s
Форм-фактор М.2 2280
Інтерфейс підключення SATA III
Тип пам"яті 3D TLC NAND
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 530 Мб/сек |
| Швидкість запису | 440 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 1.5 мм |
- Ціна: 760 ₴
