
SSD SanDisk X600 128GB M.2 SATA (SD9SN8W-128G) ССД накопичувач 3D TLC NAND
775 ₴
- В наявності
- +380 (95) 531-82-90
- +380 (96) 018-80-64
- +380 (91) 615-91-69
Завдяки високій швидкодії та надійності твердотільних накопичувачів Sandisk X600 повсякденні завдання на ноутбуках та настільних ПК виконуються значно швидше. Твердотільні накопичувачі Sandisk X600 – одні з найбільш економних накопичувачів у галузі. Завдяки низькому споживанню енергії ноутбук зможе пропрацювати довше.
Обсяг/Об'єм 128gb
Швидкість читання до 530 Mb/s
Швидкість запису до 490 Mb/s
Форм-фактор М.2 2280
Інтерфейс підключення SATA III
Тип пам"яті 3D TLC NAND
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 530 Мб/сек |
| Швидкість запису | 490 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 1.5 мм |
- Ціна: 775 ₴

