
SSD 2.5" Б/В 240GB KINGSTON SSDNow A400 SATAIII 3D TLC (SA400S37/240G) Б\В
1 550 ₴
- Немає в наявності
+380 (95) 531-82-90
- +380 (95) 531-82-90
- +380 (96) 018-80-64
- +380 (91) 615-91-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Надійний та якісний SSD, що дозволяє із мінімальними витратами підвищити продуктивність домашнього або офісного ноутбука чи ПК та використовувати всі можливості сучасних програм та додатків.
Обсяг/Об'єм 240gb
Швидкість читання 500 Mb/s
Швидкість запису 350 Mb/s
Форм-фактор 2.5
Інтерфейс підключення SATA III
Тип пам"яті 3D TLC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600), SATA II (SATA/300), SATA (SATA/150) |
| Пропускна здатність | 6000 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Швидкість зчитування | 500 Мб/сек |
| Швидкість запису | 350 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга | 5 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴
