
Накопичувач SSD Kingston m.2 NVMe 512GB 2280 PCIe 4.0 x4 Gen 4 TLC (OM8PGP4512Q-AI) Б\В
3 500 ₴
- В наявності 1 од.
- +380 (95) 531-82-90
- +380 (96) 018-80-64
- +380 (91) 615-91-69
Накопичувач SSD Kingston m.2 NVMe 512GB 2280 – це чудове рішення для тих, хто прагне збільшити швидкість роботи свого комп'ютера. Завдяки інтерфейсу PCIe 4.0, цей пристрій забезпечує високу пропускну здатність та зниження часів затримки при обміні даними.
-
Висока швидкість передачі даних завдяки PCIe 4.0 x4
-
Компактний формфактор 2280, що підходить для сучасних пристроїв
-
Технологія TLC NAND для більшої надійності та тривалості використання
Обсяг/Об'єм 512gb
Швидкість читання до 4700 Mb/s
Швидкість запису до 3400 Mb/s
Форм-фактор М.2 2280
Інтерфейс підключення PCIe 4.0 x4 GEN4
Тип пам"яті TLC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 3.0 x2 (2) |
| Сумісність інтерфейсу | PCI Express 4.0 x4, PCI Express 5.0 x4 |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 1700 Мб/сек |
| Швидкість запису | 1300 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 1.5 мм |
- Ціна: 3 500 ₴
