
SSD 2.5" 120GB, 240GB Prologix (PRO120GS320) SATAIII TLC
1 099 ₴
- В наявності
+380 (95) 531-82-90
- +380 (95) 531-82-90
- +380 (96) 018-80-64
- +380 (91) 615-91-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SSD від Prologix є високопродуктивними і компактними накопичувачами, створеними на сучасних контролерах пам'яті NAND (типу TLC або QLC). Пристрої значно покращують швидкість завантаження програм та передачі інформації, підвищують ефективність роботи ПК та забезпечують безпеку.
Обсяг/Об'єм 120-240gb
Швидкість читання 500 Mb/s
Швидкість запису 400 Mb/s
Форм-фактор 2.5
Інтерфейс підключення SATA III
Тип пам"яті TLC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600), SATA II (SATA/300), SATA (SATA/150) |
| Пропускна здатність | 6000 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 500 Мб/сек |
| Швидкість запису | 400 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга | 5 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴


