
SSD диск 480Gb Hiksemi C100 (564-532Мб/с) 2.5 3D NAND TLC SATA3
2 399 ₴
- Немає в наявності
+380 (95) 531-82-90
- +380 (95) 531-82-90
- +380 (96) 018-80-64
- +380 (91) 615-91-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
SSD (твердотільний накопичувач) об'ємом 512ГБ форм-фактору 2.5' виробництва Hiksemi
Обсяг/Об'єм 480gb
Швидкість читання 550 Mb/s
Швидкість запису 470 Mb/s
Форм-фактор 2.5
Інтерфейс підключення SATA III
Тип пам"яті 3D TLC NAND (TLS)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIKSEMI |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600), SATA II (SATA/300), SATA (SATA/150) |
| Пропускна здатність | 6000 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Швидкість запису | 470 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга | 5 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴
