
SSD M.2 2280 256 GB Toshiba KBG30ZMV256G (NVME) SSD накопичувач
1 350 ₴
- Немає в наявності
- +380 (95) 531-82-90
- +380 (96) 018-80-64
- +380 (91) 615-91-69
Відмінний БУ SSD накопичувач на 256 ГБ від виробника Toshiba стандарту M.2 2280. На ССД диск встановлено пам`ять нового стандарту 3D NAND (TLC) NVMe - це дає великий приріст продуктивності та швидкодію в роботі. Диск надійшов у продаж після апгрейду і має невелике напрацювання менше 100 годин.
Обсяг/Об'єм 256gb
Швидкість читання до 1970 Mb/s
Швидкість запису до 1130 Mb/s
Форм-фактор М.2 2280
Інтерфейс підключення PCIe 3.0 x2 NVME
Тип пам"яті 3D NAND
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 3.0 x2 (2) |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 1970 Мб/сек |
| Швидкість запису | 1130 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 1.5 мм |
- Ціна: 1 350 ₴
