Продуктивний накопичувач, який виконаний у компактному форм-факторі 2.5" дюйми. Виготовлений на базі пам'яті 3D TLC NAND, має оптимізовану конструкцію та отримав підтримку новітніх технологій.
Обсяг/Об'єм 256gb
Швидкість читання 540 Mb/s
Швидкість запису 480 Mb/s
Форм-фактор 2.5
Інтерфейс підключення SATA III
Тип пам"яті 3D TLC NAND
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VALUE |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600), SATA II (SATA/300), SATA (SATA/150) |
| Пропускна здатність | 6000 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Швидкість зчитування | 540 Мб/сек |
| Швидкість запису | 480 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга | 5 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 354 ₴


