
Sk hynix BC501 128GB M.2 NVMe SSD 2230 ССД накопичувач
1 100 ₴
- В наявності 1 од.
- +380 (95) 531-82-90
- +380 (96) 018-80-64
- +380 (91) 615-91-69
SK hynix BC501 128 ГБ NVMe PCIe M.2 2230 (HFM128GDGTNG-83A0A) – це твердотільний накопичувач із ємністю 128 ГБ. Він має інтерфейс NVMe PCIe 3.0 x2 та форм-фактор M.2 2230. Диск призначений для використання як внутрішній накопичувач та сумісний з різними ноутбуками та настільними ПК. Привід має швидкість читання 1600 МБ/с та швидкість запису 860 МБ/с 12. Привід також енергоефективний, споживаючи лише 3 Вт при читанні та 3,5 Вт при записі. У режимі очікування він споживає лише 40 мВт, а в режимі L1.2 – лише 2,5 мВт.
Обсяг/Об'єм 128gb
Швидкість читання до 1600 Mb/s
Швидкість запису до 860 Mb/s
Форм-фактор М.2 2230 NVMe
Інтерфейс підключення PCI Express 3.0 x4 NVMe
Тип пам"яті TLC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SK hynix |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Форм-фактор | M.2 2230 |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 1600 Мб/сек |
| Швидкість запису | 860 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 1.5 мм |
- Ціна: 1 100 ₴
