
SSD 2.5" 480GB Crucial (CT480BX500SSD1) SATA III 3D NAND (TLC) Б\В
1 336 ₴
- Немає в наявності
- +380 (95) 531-82-90
- +380 (96) 018-80-64
- +380 (91) 615-91-69
Найпростіший спосіб підвищити продуктивність вашого комп'ютера, не купуючи новий.
Ви коли-небудь замислювалися про те, чому телефон вмикається швидше за комп'ютер? Все тому, що в телефоні використовується флеш-пам'ять. Додайте швидкості у ваш ноутбук або настільний комп'ютер за допомогою твердотільного накопичувача Crucial BX500 - це найпростіший спосіб підвищити продуктивність комп'ютера, не купуючи новий. Прискорте все.
Обсяг/Об'єм 480gb
Швидкість читання 540 Mb/s
Швидкість запису 500 Mb/s
Форм-фактор 2.5
Інтерфейс підключення SATA III
Тип пам"яті 3D NAND (TLC)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crucial |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600), SATA II (SATA/300), SATA (SATA/150) |
| Пропускна здатність | 6000 Мб/сек |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Швидкість запису | 500 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга | 5 В |
- Ціна: 1 336 ₴
