Зробіть ваш комп'ютер більш швидким завдяки 560 Мб/с
Отримайте швидкість до 560 Мб/с послідовного читання й поліпште запуск комп'ютера й загальну продуктивність системи. Отримувати та запускати програми, ігри, відео та світлини за лічені секунди — присвячуйте більше часу роботі та менше часу очікуванню.
Обсяг/Об'єм 480gb
Швидкість читання 550 Mb/s
Швидкість запису 500 Mb/s
Форм-фактор 2.5
Інтерфейс підключення SATA III
Тип пам"яті TLC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600), SATA II (SATA/300), SATA (SATA/150) |
| Пропускна здатність | 6000 Мб/сек |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Швидкість запису | 500 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга | 5 В |
- Ціна: 980 ₴

