
SSD 120Gb, 240Gb, 480Gb Patriot Burst SATA3, 2.5", 3D TLC, 450/320 МБ/с
1 290 ₴
- В наявності 1 од.
+380 (95) 531-82-90
- +380 (95) 531-82-90
- +380 (96) 018-80-64
- +380 (91) 615-91-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокачайте свій ноутбук
Внутрішній накопичувач SSD Patriot Burst Elite з інтерфейсом SATA III та пам'яттю NAND забезпечує значне збільшення продуктивності та підходить для апгрейду не тільки комп'ютерів, а й ноутбуків. Ще однією перевагою накопичувача є простота установки та висока експлуатаційна надійність.
Об'єм/Об'єм 120gb 240gb 480gb
Швидкість читання 450 Mb/s
Швидкість запису 320 Mb/s
Форм-фактор 2.5
Інтерфейс підключення SATA III
Тип пам'яті 3D QLC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600), SATA II (SATA/300), SATA (SATA/150) |
| Пропускна здатність | 6000 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 450 Мб/сек |
| Швидкість запису | 320 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга | 5 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴
