ТВЕРДОТІЛЬНИЙ НАКОПИЧУВАЧ ADATA XP0064GDZMF M.2 2242 NGFF 64gb
Обсяг/Об'єм 64gb
Швидкість читання до - Mb/s
Швидкість запису до - Mb/s
Форм-фактор М.2 2242
Інтерфейс підключення SATA III
Тип пам"яті TLC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2242 |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴

