
SSD 128Gb, 256Gb, 512Gb, 1024Gb Patriot P210, SATA3, 2.5", 3D TLC, 520/430 МБ/с
1 340 ₴
- В наявності
+380 (95) 531-82-90
- +380 (95) 531-82-90
- +380 (96) 018-80-64
- +380 (91) 615-91-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600), SATA II (SATA/300), SATA (SATA/150) |
| Пропускна здатність | 6000 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 520 Мб/сек |
| Швидкість запису | 430 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга | 5 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴



