
Intel 128GB M.2 Sata III SSD SSDSCKKF128GB 2280 ССД накопичувач
850 ₴
- В наявності
+380 (95) 531-82-90
- +380 (95) 531-82-90
- +380 (96) 018-80-64
- +380 (91) 615-91-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SSD (твердотільний накопичувач) об'ємом 128 ГБ форм-фактору M.2-2280 виробництва Intel.
Технічні характеристики SSDSCKKF128GB
Специфікації на сайті виробника: https://intel.ly/3k1IPxJ
Обсяг/Об'єм 128gb
Швидкість читання 550 Mb/s
Швидкість запису 200 Mb/s
Форм-фактор M.2 2280
Інтерфейс підключення SATA III
Тип пам"яті TLS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴


